عبارتند از آفتاب ایران اردیبهشت نمایشگاه

عبارتند از: آفتاب ایران اردیبهشت نمایشگاه نمایشگاه نمایشگاه کتاب تسهیلات تردد بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب اختصاص بن کتاب به طلاب

خیزش دوباره ققنوس هالیوود

فیلم های «بازیکن شماره یک آماده» و «پارک ژوراسیک: سقوط پادشاهی» به صدر گیشه سالیانه رسیدند خیزش دوباره ققنوس هالیوود عبارات مهم : سینم..

ادامه مطلب

تصویر ، کنایه امیرمهدی ژوله به حضور خبرنگار تلویزیون در محل سقوط هواپیمای تهران-یاسوج

به گزارش خبرآنلاین، امیرمهدی ژوله منشتر شدن فیلم گزارش خبرنگار شبکه خبر از محل اتفاق سقوط هواپیمای ایران-یاسوج در اینستاگرام نوشت: يه گروه امداد بره اين گ..

ادامه مطلب

فصل سوم «جادوی صدا» نوروز ۹۷ پخش می‌شود

سری تازه مسابقه «جادوی صدا» این روزها در شهرک «ایران» در حال تولید است و عوامل تلاش دارند تا بخشی از این برنامه را به نوروز برسانند. فصل سو..

ادامه مطلب

هر لحظه یاد گرفته‌ایم خودمان را سانسور کنیم / پرویز پرستویی

پرویز پرستویی بازیگر مطرح سینما در گفت وگو با برنامه سی وپنج جیرانی حرفهای بحث برانگیزی زده است . پرویز پرستویی: هر لحظه یاد گرفته ایم خودمان را سا..

ادامه مطلب

«پاهای بی‌قرار» به شمال می‌رود

ایرج محمدی از گزینش لوکیشن و بازیگران تازه جهت سریال در حال ساخت «پاهای بی‌قرار»، خبر داد.  «پاهای بی قرار» به شمال می رود عبارا..

ادامه مطلب

«نفس» عاشقانه‌ای جهت روایت انقلاب

سریال «نفس» به نویسندگی و کارگردانی جلیل سامان در ماه مبارک رمضان از شبکه سه پخش می‌شود و مانند دو سریال قبلی این کارگردان، یک قصه باعشق را در بستر مبارزات مرد..

ادامه مطلب