عبارتند از آفتاب ایران اردیبهشت نمایشگاه

عبارتند از: آفتاب ایران اردیبهشت نمایشگاه نمایشگاه نمایشگاه کتاب تسهیلات تردد بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب اختصاص بن کتاب به طلاب

ترامپ نام همسرش را غلط نوشت!

ملانیا ترامپ بعد از یک هفته درمان در بیمارستان جهت ناراحتی کلیوی، به کاخ سفید بازگشت و دونالد ترامپ بازگشت همسرش را در پیامی شبکۀ اجتماعی توییتر اعلام کر..

ادامه مطلب

ترامپ در مراسم انتقال سفارت آمریکا به قدس شرکت نمی‌کند / کاخ سفید

کاخ سفید لیست اسامی هیئت آمریکایی را که در مراسم انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به قدس شرکت خواهند کرد اعلام کرد که در این لیست نام دونالد ترامپ، رئیس..

ادامه مطلب

روسیه خواستار از سرگیری مذاکرات فلسطین و اسرائیل است / لاوروف

وزیر امور خارجه روسیه در دیدار با عضو تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد که روسیه خواستار از سرگیری مذاکرات بین فلسطین و اسرائیل است. لاوروف: روسیه خوا..

ادامه مطلب

مردم آمریکا با گزینش ترامپ به اتهامات فساد اخلاقی وی پاسخ دادند! / سخنگوی کاخ سفید در دفاع از ترامپ

سخنگوی کاخ سفید در نشست خبری روز دوشنبه مدعی شد که مردم آمریکا با گزینش «دونالد ترامپ» به مقام ریاست جمهوری، به اتهامات در خصوص فساد اخلاقی وی پاسخ دادند.&n..

ادامه مطلب

امارات تکذیب کرد ، نخستین شلیک موشک از یمن علیه امارات

دولت انصارالله یمن اعلام کرد به سمت نیروگاه اتمی برکه در اطراف ابوظبی موشک شلیک کرده است.  نخستین شلیک موشک از یمن علیه امارات/ امارات ت..

ادامه مطلب

میشل عون از عربستان توضیح خواست

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت النشره، میشل عون، مدیر جمهوری لبنان امروز (شنبه) از عربستان خواست راجع به دلایل اینکه تا کنون مانع بازگشت سعد حریری، نخست وزیر م ..

ادامه مطلب

مدیر جمهوری فرانسه آخر تحریم‌های قطر را خواستار شد

«امانوئل مکرون» مدیر جمهوری فرانسه روز جمعه بعد از دیدار با «تمیم بن حمد بن خلیفه آل ثانی» امیر قطر، خواستار آخر فوری تحریم‌های این کشور از جانب شماری ا..

ادامه مطلب

ورود زیردریایی هسته‌ای آمریکا به آب‌های کره جنوبی

یک زیر دریایی هسته‌ای آمریکا روز سه‌شنبه وارد بندر شهر بوسان کره جنوبی شد؛ اقدامی که می توان آن را پاسخ آمریکا به تحریکات مداوم کره شمالی دانست. ..

ادامه مطلب