عبارتند از آفتاب ایران اردیبهشت نمایشگاه

عبارتند از: آفتاب ایران اردیبهشت نمایشگاه نمایشگاه نمایشگاه کتاب تسهیلات تردد بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب اختصاص بن کتاب به طلاب

حریفان دست شفر را خوانده‌اند/ پرسپولیس فوق‌العاده است ، گپی با مهاجم سابق سرخابی‌ها

به گزارش خبرآنلاین؛ فراز فاطمی از جمله همان یاغیانی است که در دهه 80 هم پیراهن آبی استقلال را بر تن کرد و هم پیراهن قرمز پرسپولیس را. کاری که بازیکنانی نظیر مهد ..

ادامه مطلب

عکس + محاکمه مرد اسیدپاش با شکایت 14 قربانی

پرونده مرد میانسالی که در جریان انتقام‌جویی از مردی در یکی از بوستان‌های تهران، 14 زن و کودک را قربانی اسیدپاشی کرده بود، جهت محاکمه به دادگاه ارسال ش..

ادامه مطلب

هر لحظه یاد گرفته‌ایم خودمان را سانسور کنیم / پرویز پرستویی

پرویز پرستویی بازیگر مطرح سینما در گفت وگو با برنامه سی وپنج جیرانی حرفهای بحث برانگیزی زده است . پرویز پرستویی: هر لحظه یاد گرفته ایم خودمان را سا..

ادامه مطلب

سعید مرتضوی ۱۶ بهمن محاکمه می‌شود

دادگاه تجدیدنظر سعید مرتضوی در بخش دوم پرونده تامین اجتماعی و شکایت پالیزدار، ۱۶ بهمن ماه امسال در شعبه ۶۸ دادگاه تجدیدنظر استان پایتخت کشور عزیزمان ایران ب..

ادامه مطلب

نمایش باورنکردنی سارها در اسپانیا

گاهی اوقات چیزهایی در محیط زیست اتفاق می افتد که آن قدر خوب هستند که باورکردنی نیستند. هماهنگی های کامل و بی عیب و نقصی که قشنگی و شگفتی دنیای اطرافمان را ..

ادامه مطلب

تصاویر ، آزادی رئیس‌جمهوری که به جنایت علیه بشریت محکوم شده است بود.

آلبرتو فوجیموری ۷۹ ساله رییس جمهور سابق پرو در فاصله سال های ۱۹۹۰ تا ۲۰۰۰ که به اتهام جنایت علیه بشریت به ۲۵ سال زندان محکوم شده است بود بعد از عفو رییس ..

ادامه مطلب

«پاهای بی‌قرار» به شمال می‌رود

ایرج محمدی از گزینش لوکیشن و بازیگران تازه جهت سریال در حال ساخت «پاهای بی‌قرار»، خبر داد.  «پاهای بی قرار» به شمال می رود عبارا..

ادامه مطلب