عبارتند از آفتاب ایران اردیبهشت نمایشگاه

عبارتند از: آفتاب ایران اردیبهشت نمایشگاه نمایشگاه نمایشگاه کتاب تسهیلات تردد بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب اختصاص بن کتاب به طلاب

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «پاهای بی‌قرار» به شمال می‌رود

ایرج محمدی از گزینش لوکیشن و بازیگران تازه جهت سریال در حال ساخت «پاهای بی‌قرار»، خبر داد. 

«پاهای بی‌قرار» به شمال می‌رود

«پاهای بی قرار» به شمال می رود

عبارات مهم : سریال

ایرج محمدی از گزینش لوکیشن و بازیگران تازه جهت سریال در حال ساخت «پاهای بی قرار»، خبر داد.

تهیه کننده سریال «پاهای بی قرار» در گفت وگو با ایسنا با اشاره به شروع تصویربرداری فصل یک (زمان حال) سریال «پاهای بی قرار» اظهار کرد: تصویربرداری وقت حال «پاهای بی قرار» یک هفته است که در لوکیشن شرکت در منطقه شمال شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران شروع شده است است.

«پاهای بی‌قرار» به شمال می‌رود

او به بازیگران تازه سریال «پاهای بی قرار» اشاره کرد و گفت: پویا امینی و سامان صفری به تازگی به جمع بازیگران این سریال اضافه شده است اند. در حال حاضر پویا امینی، سامان صفری، سانیا سالاری و پانته آ بهرام جلوی دوربین رفته اند و به تدریج بازیگران دیگری نیز به آن ها می پیوندند. همچنین با بازیگران جدیدی هم در طول یک ماه و نیم آینده قرارداد خواهیم بست.

تهیه کننده سریال «پاهای بی قرار» با اشاره به مکان تصویربرداری این سریال بیان کرد: لوکیشن های سریال پراکنده و متعدد هستند. بخش عمده ای از لوکیشن ما در پایتخت کشور عزیزمان ایران هست؛ البته امکان دارد در شمال کشور هم تصویربرداری داشته باشیم.

ایرج محمدی از گزینش لوکیشن و بازیگران تازه جهت سریال در حال ساخت «پاهای بی‌قرار»، خبر داد. 

ایرج محمدی در آخر گفت: تصویربرداری سریال «پاهای بی قرار» تا اردیبهشت ماه سال آینده طول خواهد کشید.

مسعود رایگان، پانته آ بهرام، حمید گودرزی، آرش مجیدی، شاهرخ استخری، لیندا کیانی، مهدی صباحی، افسانه ناصری، سمیرا حسن پور، سیروس همتی، پویا امینی، سامان صفری، سانیا سالاری و … در این سریال ایفای نقش می کنند.

مجموعه تلویزیونی «پاهای بی قرار» در دو فصل گذشته و حال، ماجراهای دو خانواده را از وقت قبل انقلاب تا عصر حاضر به تصویر می کشد. این سریال مجموعه ای خانوادگی و اجتماعی است که در آن به مفاسد اقتصادی نیز پرداخته می شود.

«پاهای بی‌قرار» به شمال می‌رود

سریال «پاهای بی قرار» به کارگردانی منوچهر هادی و به تهیه کنندگی ایرج محمدی در ۶۰ قسمت تولید می شود و از شبکه پنج سیما به روی آنتن خواهد رفت.

واژه های کلیدی: سریال | لوکیشن | بازیگران | پانته آ بهرام | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs